Strona główna logon.png
CafeBocian - Strona  Rodziców


Ginekolog-położnik

Dr Piotr Bruszewski

Ulica: Grunwaldzka 38 | Pokaż na mapie
Miejscowość: Poznań
Telefon: 0 61 88 66 039
Godziny przyjęć: Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, piątek po 16
E-mail: gabinet-pb@wp.pl
Stronahttp://www.bruszewski.pl/

Rekomendacje | Publikowane rekomendacje są prywatnymi opiniami użytkowników wortalu
~M
Świetny lekarz. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Ma świetnie wyposażony gabinet, w którym przy wizycie masz 100% poczucia komfortu, a nie jak u mojego poprzedniego, gdzie KTG oddzielone było od tyciej poczekalni zasłonką i cała kolejka ciężarnych kobiet, które nawet nie mają gdzie usiąść, bo 3 krzesła na krzyż, słyszy wszystko co się tam dzieje. Pomógł nam, przebadał, tłumaczył, uspokajał i w końcu, po problemach z zajściem i utrzymaniem ciąży, jestem w 16 tygodniu. Ceny w gabinecie są standardowe na tle innych lekarzy w Poznaniu. Z całego serca polecam!
~Anka
Bardzo dobry lekarz, wogole chyab jeden z lepszych ginekologow w Poznaniu, prowadzil moja ciaze i ciaze mojej siostry
~Monika
Polecam , bardzo dobry lekarz, wszystko wyjaśnia, rozwiewa wszelkie niepokoje, jeśli tylko coś niepokoji robi dodatkowe badania. Jest fachowcem. Bez najmniejszego zastanowienia powierzyłam mu opiekę nad swoją ciążą. Smile
~Gosia
Niestety, nie mogę się zgodzić z tą opinią. Dr. Bruszewski jest aroganckim, pewnym siebie człowiekiem. Z dużym pobłażaniem wyraża opinie o innych kolegach po fachu. Takim zachowaniem budzi niesmak. Jest fachowcem wysoko ceniącym swoje usługi. Gabinet - przerost formy nad treścią. Pani recepcjonistka, faktycznie miła.
~Aga
Wspaniały lekarz, który zawsze wszystko wyjaśni i pomoże!!! Doskonały kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy!!! Przemiła również Pani Beatka w rejestracji!!!!


Rekomenduj
Zaloguj się, aby móc rekomendować