Strona główna logon.png
CafeBocian - Strona  Rodziców


Ginekolog-położnik

Daniel Marek

Ulica: Grottgera 6 | Pokaż na mapie
Miejscowość: Poznań
Telefon: 61 866 05 43
Godziny przyjęć: Poniedziałek, Wtorek, Czwartek 16:00-18:00
E-mail: b.d.
Strona: b.d.

Rekomendacje | Publikowane rekomendacje są prywatnymi opiniami użytkowników wortalu
~Maria
Chodzilam do niego w drugiej polowie ciazy, zmienilam lekarza prowadzacego z kilku powodow, m. in faszerowania antybiotykami i kolejkami. Dr Daniel daje poczucie bezpieczenstwa i jest przystepny, odpowie na kazde pytanie i jest pod telefonem, zawsze powtarzal zebym nic nie bagatelizowala i ze moge dzwonic o kazdej porze dnia i nocy. Poza tym popiera karmienie piersia
~Rodzice
Chodziliśmy wspólnie z żoną do Pana doktora. Rewelacyjny specjalista w zakresie położnictwa. Spokój opanowanie czas i życzliwość, odpowiedział nawet na "najdziwniesze" pytania. To co nam odpowiadało najbardziej, to poczucie bezpieczeństwa w czasie ciąży. Gorąco polecamy i pozdrawiamy Pana doktora. A maleństwo rośnie :-)
~Ela
Bardzo dobry lekarz, z powołania, idealny jako położnik gdyż nigdy nie wprowadza nerwowej atmosfery podczas wizyty. Nawet jeśli nie jest najlepiej nie da pacjentce poczucia zagrożenia i nie wprowadza niepotrzebnej nerwowej atmosfery. To już moja druga ciąża prowadzona przez Pana doktora. Spokój to Jego dewiza i każdej przyszłej mamie takie spojrzenie na świat się przyda, a poza tym nie ma w jego zachowaniu bagatelizowania powagi ciąży i zdrowia dziecka. Pozdrawiam serdecznie Pana Marka z Agatką, bardzo swobodnie czuje sie biegając po gabinecie Pana Doktora podczas naszych rodzinnych wizyt.


Rekomenduj
Zaloguj się, aby móc rekomendować