Strona główna logon.png
CafeBocian - Strona  Rodziców
Zobacz temat
CafeBocian - Strona Rodziców » MIĘDZY NAMI ABSOLWENTAMI SZKOŁY RODZENIA » MiÄ™dzy nami 2008
 Drukuj temat
Niezdecydowani w ogóle - od do 25 czerwca 2008
Administracja
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 10:11 pm Temat postu: Niezdecydowani w ogóle - od do 25 czerwca 2008 r.
Czas, który spędziliśmy wspólnie w Szkole Rodzenia minął bardzo szybko. W takim składzie, w oczekiwaniu na maleństwa, dziś właśnie spotkaliśmy sie po raz ostatni. Każdy z Was za chwilę doświadczy wspaniałej chwili - narodzin córki lub syna. Po porodzie czas będzie mijał jeszcze szybciej, dzieci będą rosły, bocgacąc się w Waszą miłość, zapewnienie o bezpieczeństwie. Zatem spotkanie, na które umówiliśmy się już dzisiaj w dniu 7 marca 2009 roku o godzinie 14.30 w Cafe Bocian - nastąpi niebawem.
Zapraszamy do "forumowych" spotkań i czkamy na wieści od Was.

Jagoda i Rafał
_________________
Rafał Wawrzyniak
 
cafebocian.pl
Administracja
Witam
jako stała forumowiczka (to mój Mąż się na mnie skarżył na pierwszym spotkaniuSmile) nie mogę nie otworzyć naszego forum;

a to prezent dla Nas na dobry poczÄ…tek:

http://pl.youtube.com/watch?v=eP8EwS-jvO4&feature=related

pozdrawiam Alina
 
cafebocian.pl
Administracja
Cześć Grubasy!!! Mam do Was apel - jeśli przed wyjazdem na Polną zdążycie to napiszcie w którym pokoju można Was znaleźć. Wszak zaraz zacznie się wysyp NIEZDECYDOWANYCH! No i może jakiś komórkacz w razie problemów z odnalezieniem. No chyba że zbyt wiele wymagam...
 
cafebocian.pl
Administracja
To był nasz najdłuższy, ale i najszczęśliwszy dzień w życiu. Mały miał 3340 gram, 52 cm oraz 10/10 Ab.

ps. Mama i Michaś czują się dobrze i są już w domu Szczęśliwy tata powoli dochodzi do zdrowia...
ps.2. Korzystając z okazji jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Jagodzie i Rafałowi. Wasze rady bardzo się nam przydały...

Najlepsze życzenia dla wszystkich od naszej trójki... Do następnego wspólnego spotkania w marcu 2009

pzdr
Kasia, Maciej i MichaÅ›
 
cafebocian.pl
Administracja
My zdaje się mamy najwięcej czasu, jeśli chodzi o terminy (25.0, niecierpliwie czekamy na Wasze relacje;

Nasza Mała obróciła się po ćwiczeniach prof. Fijałkowskiego, mimo, że gin uznał je za szarlatanerię wybieramy się na Lutycką;

a tu link do książki Język niemowląt, uważam, że może się nam przydać;
http://www.pokluda.net/manuals/jnth.pdf

serdecznie pozdrawiamy i gratulujemy - Michałek jest śliczny!
 
cafebocian.pl
Administracja
oto jestem mam na imię Bartek urodziłem się 5 września rosnę jak na drożdżach i jestem największym skarbem moich rodziców
pozdrawiamy wszystkich

_________________
madzia i arek
 
cafebocian.pl
Podziel się tym wątkiem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:
Przejdź do forum: