Tytuł: CafeBocian - Strona Rodziców :: Grupa z ubojni od 7 pażdziernika do 25 listopada 2006

Dodane przez Administracja dnia 30/10/2010 12:59
#339

To już maj prawie a my się nie odzywaliśmy tak dłuuugo! Ale może coś się znowu ruszy i aktywność forumowa powróci choć częściowo? Bo że całkowicie to się nie łudzę jako że wszyscy wiemy jakie nasze maluchy są absorbujące - śpią coraz mniej, bawią się coraz intensywniej itd

U nas wszystko ok. Staś rośnie, robi się z niego taki mały cfaniaczek Już dobrze wie czego mu nie wolno (włączać komputera, wrzucać rzeczy do ubikacji, gryźć kapci, łapać kota za ogon i długo by jeszcze wymieniać ) ale oczywiście nie sobie z naszych zakazów nie robi tylko czasem prowokuje celowo żeby go gonić i zabawa wtedy jest na całego!
A jak u waszych pociech z 'dyscyplinÄ…'?
Staś dalej jest na diecie bezmlecznej ale to chyba jednak nie jest mleko (podejrzewam pomidor?) na które jest uczulony - mamy zrobić próbę z danonkiem i się okaże..
Staś już od dłuższego czasu śpi tylko raz ale za to długo (średnio 2,5 godziny od 11 rano). Nocki jeszcze bywają różne - Staś jest niestety mocno przywiązany do smoczka i jak sie w nocy lekko przebudzi to trzeba mu go podawać bo sam nie umie na śpiocha znaleźć... Aha i to podaje mu się od razy trzy smoczki - jeden do buzi a dwa do ręki! to taki rodzinny, dziedziczny zwyczaj (po mieczu! )
ciesze się ogromnie że to już pełnia wiosny i ciepło - chodzimy do nas na plac zabaw dwa razy dziennie, dzieci to mnóstwo, również w wieku Stasia więc mały się nie nudzi ani chwilkę - zresztą uwielbia obserwować świat nawet jak jest sam - najciekawsze są ptaki, psy i samochody (niekoniecznie w tej kolejności ) lubi też 'podrywać' obce osoby, rzuca wtedy takie rozbrajające uśmiechy że wszyscy też się uśmiechają do niego.
waży jakieś 11,3 kg, zębów ma 8. a jak u was stan uzębienia i waga?
zdjęcia wkleimy wkrótce.

pozdrawiamy! Smile

p.s. dziękujemy za życzenia urodzinowe! my niestety nie zdążyliśmy życzyć.
_______
Kasia_K