Tytuł: CafeBocian - Strona Rodziców :: Grupa z ubojni od 7 pażdziernika do 25 listopada 2006

Dodane przez Administracja dnia 28/10/2010 10:53
#308

Hej trochę trwało zanim się zabrałam za dopisanie tekstu ale Kasia_K ma świętą rację im starsze te nasze maluchy tym trudniej znaleźć chwilkę dla siebie..
Przede wszystkim gratulacje dla Konradka Sylwia czy teraz jak już Konradek hasa sam to jest trudniej wszyscy znajomi mnie straszą, że jak Antoś zacznie chodzić to dopiero będzie przechlapane a zdaje się że lada dzień to nastanie bo już próby czyni ale na razie jeszcze się trochę boi puścić..
Sylwia jeszcze jedno pytanie, bo mam znajomych którzy pracują w Lesznie a mieszkają w Luboniu i byliby bardzo zainteresowani żłobkiem - mogłabyś podać namiar tego żłobka do którego wybiera się Konradek?

Antoś na razie ma od żłobka "wolne" - postanowiłam po rozmowie z psychologiem jeszcze trochę poczekać - tzn bardziej problem jest ze mną niż z Antosiem na szczęście mam na tyle komfortową sytuację, że jeszcze mogę trochę się nim poopiekować sama. A w ogóle to mamy problem z Gustawem robi się coraz bardziej zazdrosny i agresywny, już dwa razy Małego trzasnął zębami. Na szczęście niegroźnie no ale strach jest, w końcu to tylko zwierzę i nie wiadomo co mu odbije Stąd też nasza wizyta u psychologa (cyrk na kółkach - z psem do psychologa ) teraz "oswajamy " psa i dziecko w związku z czym spędzam pół dnia na podłodze i się w trójkę bawimy - wydaje mi się że to pomaga i Gustaw już coraz lepiej reaguje ale i tak muszę być cały czas czujna.
Kasia_K Antoś ma szczoteczkę z Nuka taką gumową i myje ząbki sam a ja mu tylko troche pomagam Staś pozuje jak model jest niemożliwy
KasiaB fryzura Oli jest powalajÄ…ca
Pozdrawiamy wszystkie Mamy i Tatusiów i ściskamy Dzieciaczki
_________________
Ola