Tytuł: CafeBocian - Strona Rodziców :: Grupa z ubojni od 7 pażdziernika do 25 listopada 2006

Dodane przez Administracja dnia 28/10/2010 10:53
#302

Ola No właśnie – gratulacje z okazji przeprowadzki (ciut Wam zazdroszczę że wy już po.... - przed nami dopiero wszystkie 'uroki' przygody zwanej budowa domu ) KasiaB A wy gdzie się budujecie? Bo my w Rosnówku - to taka wioska niedaleko Parku Narodowego, za Komornikami.

Sylwia No tym nocnikiem to mnie bardzo zaskoczyłaś! Ja to bym w życiu nie wpadła żeby go kupować wcześniej niż przed roczkiem! Ale Konradek jakoś sygnalizuje że chce skorzystać?
A z tymi zabezpieczeniami na kanty to faktycznie masz rację - przecież zerwać taki przylepiec to sama radość dla malucha! Ale kontakty zabezpieczę i drzwi chyba bo Staszka interesują a ostatnio 'odkrył' zawiasy od drzwi!

Ja też gotuję Stasiowi - najpierw dawałam mu gotowce żeby tylko sprawdzić czy nie ma uczulenia a potem zaczęłam gotować - ale gotuję większa porcję i ma na 2 dni i jeszcze zamrażam ok 3 porcji na następne dni. Tylko ostatnio coś chyba Staszkowi nie pasuje bo nie chciał jeść tych moich zupek - tak jakby się dławił i chciał wypluwać /wymiotować Może dodałam coś czego nie polubił? Bo ja tam wrzucam sporo rzeczy - marchew, ziemniaki, seler, pietruszka, troszkę pora, zielonej pietruszki, buraczek, i brokuł lub kalafior (czasem jakiś strączek fasolki szparagowej). Mięso, warzywa i jajka mam od babci (aż z świętokrzyskiego jada do Poznania! ) więc są 'ekologiczne' Mam nadzieję mu przejdzie...!

A dawałyście maluchom takie jogurty z owocami Hippa? Staś je bardzo polubił i daje mu na deserek - tam jest 40% jogurtu i owoce.

Mobilne te nasze maluchy sie robią! Dziś Staś pierwszy raz wstał trzymając się tapczanu! (chciał dorwać pilot od telewizora ) I umie robić kosi-kosi! - zaskoczył mnie tym totalnie bo ja go nie uczyłam! Więc chyba to opiekunka? Albo taki sam bystry!

KasiaB My też mieliśmy stres z tą opiekunką ale jesteśmy zadowoleni - bardzo ciepła i serdeczna pani - zdecydowaliśmy się po jednej rozmowie. Powieś parę ogłoszeń, umów sie na rozmowy - myślę że rozpoznasz ta właściwą osobę... A potem okres próbny...

Pozdrawiam Was wszystkich i ucałujcie dzieciaczki!