Tytuł: CafeBocian - Strona Rodziców :: Grupa z ubojni od 7 pażdziernika do 25 listopada 2006

Dodane przez Administracja dnia 28/10/2010 10:38
#297

Mój mąż jak widzę włączył się do dyskusji o spaniu ale jego zmiana nawyków Stasia też żywo interesuje bo wstaje do małego (nie tak często jak ja ale rano np w weekend wstawał bawić się o powiedzmy 6 'ciut' śpiący )

Więc jak napisał na razie powoli staramy się uregulować Stasiowi nawyki (te jedzeniowe również bo jedzenie było i jest u nas wciąż ściśle powiązane)

I faktycznie zaczyna się zmieniać na plus! (puk, puk, w niemalowane żeby nie zapeszyć ).

KasiaB Koniecznie przeczytaj tę książkę bo ona dużo wyjaśnia jak wygląda sen dzieci i skąd te problemy z zasypianiem/budzeniem nocnym itp I przede wszystkim stwierdza że nauczenie dziecka spania w nocy jest korzystne dla wszystkich (z maluszkiem włącznie)! Bo wypoczęta mama ma więcej cierpliwości i siły po prostu żeby z energią i humorem bawić się w dzień...

Ja też podałam już soczek ze 3 razy ale zmieszany z wodą. No i wprowadziłam mleko modyfikowane - dodaję do niego troszkę kleiku ryżowego (właśnie w nadziei na lepszy sen nocny) Za miesiąc wracam do pracy więc jestem do tego poniekąd zmuszona (trochę chciałabym ograniczyć laktację ale nie chcę rezygnować z karmienia całkowicie)

Na koniec uśmiechy Stasia, mojego skarbeczka!: