Tytuł: CafeBocian - Strona Rodziców :: Grupa z ubojni od 7 pażdziernika do 25 listopada 2006

Dodane przez Administracja dnia 28/10/2010 10:37
#293

Konrad jeszcze nie siedzi sam, giba się na boki i upada....do siadania rwał się od 3 miesiąca życia ale coś mu kiepsko to idzie

ALE!!!! Od przedwczoraj przesypia noce! moze to za dużo powiedziane bo na razie dwie przespał wcześniej budził się w nocy 3-4 razy - pierwszy raz już koło 23! i tak co dwie godziny Jak karmiłam piersią to zaczęłam na noc dawać sztuczne - nie pomogło..potem miałam nadzieję że jak przejdę z nim na sztuczne całkiem to zacznie spać - nie poskutkowało...Potem zaczęłam dosypywać kaszki do mleka - nie pomogło, teraz na noc od 2 tygodni dostaje do mleka kleik kukurydziany. Tak w ogóle to już samego mleka nie dostaje bo mu nie wystarcza - zawsze 'zabielam' jakąś kaszką lub kleikiem.
A jak przespał pierwszą noc? W ten poniedziałek postanowiłam oduczyć go bujania przed każdą drzemką...początki były trudne - hmm dalej są...ale nie daję się i twardo wychodzę z pokoju! Płacze, krzyczy, ryczy a ja tylko wchodze, uspokajam i wychodzę. SERCE PęKA!!! ale nic....
i tak oto w poniedziałek po raz pierwszy obudził się o 1 w nocy! we wtorek o 3 nad ranem!! aż ja sie budziłam i zaglądałam do łóżeczka czy oddycha, a w środę już przespał od 19 do 6 rano!!HURRRRAAAA!!! po prawie 7 miesiącach przespał noc - on, bo ja wstawałam 3 razy - z przyzwyczajeniaSmile)))
i tak oto mam nadzieję że to początki przespanych nocek Konradka!i nie wiem czy to ma związek z tym że teraz zasypia sam, płacze aż zaśnie albo zajmie się czymś sam w łóżeczku!

Pozdrawiam i duuużo cierpliwości!!!!
_________________
Sylwia