Tytuł: CafeBocian - Strona Rodziców :: Grupa z ubojni od 7 pażdziernika do 25 listopada 2006

Dodane przez Administracja dnia 28/10/2010 10:10
#268

Ola Antos faktycznie elegant! Wy go tak nie rozpieszczajcie tymi firmówkami bo jak podrośnie to będzie z niego taki mały "logo man" (żartuje oczywiście - sama też doceniam rzeczy markowe które są na pewno trwałe i dobrze wykonane). Godzina spotkania - 15.00. nam pasuje.

Sylwia Wielki ten twój 'maluch' (cudzysłów ma swoje uzasadnienieSmile ) To po tacie na pewno bo ty przecież drobna kobietka Ale to dobrze że rośnie jak na drożdżach. Z tym wypadaniem włosów to słyszałam taka teorię że po urodzeniu musi wypaść to co w czasie 9 miesięcy ciąży nie wypadło - wiadomo że w ciąży włosy są z reguły piękne i wzmocnione. Ale kiedy mają one wypaść to już nie słyszałam... Sylwia pochwal się koniecznie jakimiś zdjęciami znad morza albo z gór!

KasiaB Ola jest fajnie 'pulaśna' i taka śmieszna I jak widać kocha kąpiele. Nasz Staś podobnie - jak sie go wyjmuje z wody to krzyczy niezadowolony. A po kim Ola ma takie ciemnie oczy (i śniadą cerę jak mi się wydaje po zdjęciach?). Jak działa rumianek to nie wiem bo u nas z kupkami ok, Staś z reguły robi zaraz po jedzeniu i to dość głośno więc od razu wiemy kiedy przebrać trzeba

Te upały to faktycznie meczące są. Ja jednak wychodzę na spacery (o stałej porze, czyli 13-14) bo w mieszkaniu wtedy chyba najgoręcej (choć okna i tak mamy głównie od wschodu). Więc przebiegam (dosłownie!) szybko odcinek nasłoneczniony do lasku niedaleko domu i tam między drzewami jest już cień i przyjemniej bo jakiś chłodek od ziemi czuć. Przeczekujemy najgorętszy czas w lesie... A małego ubieram w rampers z krótkimi nogaweczkami albo samo body, nóżki ma bose, czapki też nie zakładam - po co skoro mały i tak leży w gondoli i od słońca chroni go budka i parasol (i krem oczywiście). Natomiast jak widzę niektóre dzieci na spacerze z długimi rękawami, w trzewiczkach i wciśnięte w spacerówkę to jest to moim zdaniem czysty sadyzm dorosłych!

A'propos upałów... Czy wasze pociechy piją czystą wodę? Czy tylko soczki itp.? Kasiu A ty dajesz już Oli coś innego do picia niż twoje mleko? Ja ostatnio próbuję dać Stasiowi trochę wody żeby może w te upały móc go dopajać ale mały tak pluje i się krzywi jakbym mu tran dawała czy co! Wcześniej na próby podania herbatki koperkowej też tak reagował! Jak on taki rozsmakowany w moim mleku będzie to ja coś słabo widzę przechodzenie na sztuczne mleko! Kasia, A jak często mała budzi się w nocy?

Już kończę bo chyba z a bardzo się rozpisałam (ale ja zawsze humanistka byłam i pisać lubię )

Pozdrawiam

Buziaczki dla wszystkich maluszków :***