Tytuł: CafeBocian - Strona Rodziców :: Grupa z ubojni od 7 pażdziernika do 25 listopada 2006

Dodane przez Administracja dnia 28/10/2010 09:54
#246

Witam wszystkich po urlopie od urlopuSmile

Oj sie narobilo!! mam nadzieję, ze z Olą Kasiu juz wszystko w porządku..biedne jesteście.

Antoś jako pierwszy z naszej małej gromadki był chrzczony! Jest pionierem we wszystkim - w jedzeniu marchewki też! my zaczelismy dodawac do mleka Sinlac. Jeszcze karmie piersią ale juz częściej podaje mleko sztuczne. Jeżeli chodzi o wage to dalej lece...mam juz 3 kilo mniej niz przed ciążą. W związku z tym zastanawiam sie nad treścią mojego pokarmu i dlatego zaczelam wprowadzać inne rzeczy do diety Konrada.

Urlop cudowny.. my oboje z Tomkiem jestesmy rodzinnie ze Swinoujścia, wiec to byl urlop połączony ze świętami. Pogoda dopisała, spacery nad morzem i zmiana otoczenia bardzo przydała sie Konradowi - miałam wrażenie że wracamy do Poznania z innym dzieckiem. Jego umiejętności eksplodowały! już nie zasypia na rękach - kładziemy go do łóżka i bez płaczu zasypia. Jednak noszenie na rękach nie zaszkodziło!! na nasz widok krzyczy z radościSmile 'gada' jak najęty i ogląda świat podparty na przedramionach i jest CUDOWNY!!! próbuje zawzięcie przekręcać sie z plecków na brzuszek i odwrotnie - czasem mu wychodzi
Wytulony, wypieszczony przez wszystkie 'ciocie' nawet nie wydawało mi się że mu Mamy brakuje - mogłabym go zostawić i by nie było płaczu.
Teraz jedziemy w gory - ciekawe czy mu sie spodoba!

Troche sie ogarniemy i wracamy do rzeczywistości!

pozdrawiamy!
Konrad waży 7,300 - 16 tydzień.........
_________________
Sylwia