Tytuł: CafeBocian - Strona Rodziców :: Grupa " murzynka" 19 maja do 31 czerwca 2006

Dodane przez Administracja dnia 27/10/2010 20:14
#47

Witam Wszystkich serdecznie! Widzę ze w te upalne dnie i noce nikomu na myśl nie wpada by zasiąść za komputerem i cos wyskrobać
My z Laurą obecnie spędzamy wolny czas na wsi i jest cudownie! Mała ma wiele atrakcji a ja tak bardzo nie nudzę się na wychowawczym Wracając do szczepionek jednak nie zdecydowałam się na pneumokoki skutecznie mi je odradzono ale zobaczymy mam nadzieje ze jest to dobra decyzja Kilka tygodni temu mała miała tzw. Trzydniówkę inaczej rumień zakaźny wielka nazwa ale nic takiego najpierw 3 dni gorączki a potem 3 dni wsypki i koniec Laura już na to nie zachoruje to choroba jednorazowa Laura 14 czerwca skończy 10 m-cy , mleko pije już tylko rano i wieczorem z kaszką. Obecnie objada się truskawkami i bananami. Od niechcenia zje jakiś deserek i jakiś obiadek. Jest kochana niestety nie raczkuje ale już zaczyna chodzić za raczki ! Ona daje sobie jakoś radę, gorzej z moimi plecami po całym dniu chodzenia i nachylania się mam dość Mam jednak nadzieje ze niebawem ruszy sama i ja juz nie będę jej tak bardzo potrzebna. Dzisiaj okazało się Laura ma pierwsze dwa zęby i na dodatek górne!
Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!
PS. Chciałam jeszcze dodać ze najlepszym przyjacielem Laury okazał się nocnik „foczka” Laura załatwia swoje ciężkie sprawy już na grającym nocniku  potrafi tak siedzieć i siedzieć, bawi się i gaworzy do foki aż ta jej zagra wtedy mnie wola i chce wstawać! Ach te nasze małe dzieci są takie kochane !!!