Strona główna logon.png
CafeBocian - Strona  Rodziców
Zobacz temat
CafeBocian - Strona Rodziców » MIĘDZY NAMI ABSOLWENTAMI SZKOŁY RODZENIA » MiÄ™dzy nami 2008
 Drukuj temat
Grupa "Bałwanki" od 12 sierpnia do 1 października 2008 r.
Administracja
No właśnie - skończył się czas wtorkowych spotkań w oczekiwaniu na narodziny potomka. Nadszedł czas wsłuchiwania się w siebie, umacniania wiary w siebie, że będziecie najlepszymi rodzicami swoich dzieci. życzymy Wam wyjątkowych przeżyć i doświadczeń w podróży "RODZICIELSTWO".
Czekamy na Wasze relacje od dziś do .... (zawsze), a na spotkanie po porodzie, z Wami i Waszymi z pociechami umówiliśmy się 6 czerwca o godz. 15.00 w Cafe Bocian (Jackowskiego 36)

Jagoda i Rafał
_________________
Rafał Wawrzyniak
Administrator serwisu CafeBocian.pl
Administracja CafeBocian.pl
Cafebocian.pl - Klub
cafebocian.pl/SzkolaRodzenia/ - Szkoła Rodzenia
 
cafebocian.pl
Administracja
Jesteśmy szczęściarzami!!! wczoraj o 22:05 narodził się nam nasz wyczekany synek Michałek. Jest zdrowy i wesoły, a jego mama czuje się dobrze.
Teraz wasza kolej!!!
Jak wszystko dobrze pójdzie to już w piątek zabieram moje skarby do domku, gdzie teraz to dopiero zrobi się wesoło.
I mam już swoje skarby w domku. maluszek właśnie zasnął i sobie odpoczywa, a jego mama śpi jak zabita już od godziny. Aż szkoda mi będzie ją budzić do karmienia.

Pozdrawiamy Michał z Brydzią
_________________
Mogą mnie zniszczyć ale Mnie nie KUPIą
Edytowane przez Administracja dnia 23/11/2010 19:43
Administracja CafeBocian.pl
Cafebocian.pl - Klub
cafebocian.pl/SzkolaRodzenia/ - Szkoła Rodzenia
 
cafebocian.pl
Administracja
Nasze gratulacje!!!
My odliczamy dni do 19 grudnia i nie możemy się doczekać spotkania z naszą Julką
Pozdrawiamy Was gorÄ…co!
Magda i Wojtek
PS.
Dla identyfikacjiSmile Mój mąż miał tylko mnie przywieźć na pierwsze zajęcia, a uczestniczył w nich do końca. Ciągle je mile wspomina i żałuje, że się skończyły.
__________
Magda i Wojciech W.
Administracja CafeBocian.pl
Cafebocian.pl - Klub
cafebocian.pl/SzkolaRodzenia/ - Szkoła Rodzenia
 
cafebocian.pl
Administracja
Gratulujemy Michałka! My także - podobnie jak Magda i Wojtek W. - czekamy na grudzień i na córeczkę Wszystkim Bałwankom życzymy cierpliwości i powodzeniaSmile)) Magda&Wojtek ń.

PS Identyfikacja: Wojtek - zawsze pozytywnie nastawiony, Magda - "wymiękłam" na filmie z poroduSmile
Administracja CafeBocian.pl
Cafebocian.pl - Klub
cafebocian.pl/SzkolaRodzenia/ - Szkoła Rodzenia
 
cafebocian.pl
Administracja
Gratulujemy. Dużo zdrowia dla Michałka i mało nieprzespanych nocy dla rodziców My również doczekaliśmy się już Marysi. Od wtorku cieszymy się sobą w domu. Dobra rada dla wszystkich wyczekujących rodziców: przygotujcie się jak na wojnę- jedzenie w słoikach, zamrażalniku i lodówce- potem naprawdę nie będzie na to czasuSmile Ogromne podziękowania dla Jagody i Rafała- dzięki Wam było nam znacznie łatwiej- zarówno w szpitalu jak i teraz w domu, a pierwsze kąpiele z książeczką w ręku okazały się bardzo udane.
Pozdrawiamy wszystkich rodziców.
Agata i Paweł
P.S. dla identyfikacji: "Wagarowicze".
Administracja CafeBocian.pl
Cafebocian.pl - Klub
cafebocian.pl/SzkolaRodzenia/ - Szkoła Rodzenia
 
cafebocian.pl
Administracja
16 grudnia o 21.11 stalismy się rodzicami Mai. Niesamowite uczucie! Rady wyniesione z zajec szkoły rodzenia - bezcenne. Wszystkim "Bałwankom" życzymy szczesliwego rozwiazania i czekamy na wiesci o narodzinach kolejnych potomkin i potomkow uczestnikow zajec. Magda i Wojtek - Rodzice.
Administracja CafeBocian.pl
Cafebocian.pl - Klub
cafebocian.pl/SzkolaRodzenia/ - Szkoła Rodzenia
 
cafebocian.pl
Administracja
Dnia 12.12.2008 o godzinie 20.08 zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Antoniego. Sylwia i synek czują się wyśmienicie. Jak narazie Mały dużo nie płacze budzi się tylko do picia i jak ma mokrą pieluszke. Pozdrowienia dla wszystkich,którzy już doczekali się swoich dzieci i oczywiście dla oczekujących. Bardzo dziękujemy Jagodzie i Rafałowi za przygotowanie nas do rodzinnego porodu i do opieki nad naszą kruszyną ;
_______
Sylwia i Łukasz;
Administracja CafeBocian.pl
Cafebocian.pl - Klub
cafebocian.pl/SzkolaRodzenia/ - Szkoła Rodzenia
 
cafebocian.pl
Administracja
Drodzy uczestnicy Grupy Bałwanki (Drogie B...)
No i nadszedł czas naszego spotkania. Pragniemy was jednak poinformować, że ze względu na nasze wyjazdy (w dwa różne końce Polski) jesteśmy zmuszeni przełożyć je na kolejną sobotę tj 13 czerwca, godz. 14.30

Mamy nadzieję, że będziemy już wtedy bliżej lata. Czekamy na Was i Wasze DZIECIAKI

Pozdrawiam
Jagoda
_________________
Rafał Wawrzyniak
Administrator serwisu CafeBocian.pl
Administracja CafeBocian.pl
Cafebocian.pl - Klub
cafebocian.pl/SzkolaRodzenia/ - Szkoła Rodzenia
 
cafebocian.pl
godivia
bodice, all-natural waistline, small or prolonged skirt in incredibly flowing and cozy fashion, using this type of charming and female model, youthful girls may be relieved to indicate their greatest within the social gathering replica rolex . rolex replica watches swiss Be beautiful with all the charming attire which can be highlighted with mild and shining beads, affectionate ruffling and floral ornaments. parmigiani replica watches There'll be far more plus more women similar to this variety of elegance and are available to this team. It's really a traditional and appealing shade, when it incorporates quick size, all complications will probably be solved at the same time. It's going to definitely become a style craze to each type of woman parmigiani replica watches clone watches , parmigiani replica imitation breitling watches and there'll be the opposite specifics that transfer you in numerous elements. Blue night gown with equipment Having a blue
 
Podziel się tym wątkiem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:
Przejdź do forum: