Strona główna logon.png
CafeBocian - Strona  Rodziców
Zobacz temat
CafeBocian - Strona Rodziców » MIĘDZY NAMI ABSOLWENTAMI SZKOŁY RODZENIA » MiÄ™dzy nami 2007
 Drukuj temat
Od 5 stycznia do 23 lutego 2007 grupa Antosia
Administracja
Dziś ostatnie spotkanie, a mały Antoś jest wśród nas. Jesteśmy umówieni
na spotkanie po porodzie 20 października o godz. 16.00 w Bocianie.

Czekamy na wieści o Was.

Jagoda i Rafał
_________________
Rafał Wawrzyniak
 
cafebocian.pl
Administracja
Witajcie
Jestem Antoś. Urodziłem się w niedzielę 04.02. Co piątek słyszałem Wasze głosy i nie mogłem się doczekać, aż Was wszystkich zobaczę. W chwili urodzin ważyłem 3690 g i mierzyłem 57 cm.
Aktualnie mam już 3 pełne tygodnie i dziarski ze mnie chłopak . Co widać na załączonym obrazku.



Hej koledzy i koleżanki, ktorzy jesteście jeszcze w brzuszkach Waszych Mam. Tutaj "na zewnątrz" nie jest tak źle. Dajcie znać jak się pojawicie .
_________________
W promieniujących prostotą i opiekuńczością
pierwszych dniach po narodzinach dziecka
można jeszcze raz odkryć owo cudowne wrażenie,
że tych dwoje ludzi istnieje wyłącznie dla siebie.
/Anne Morrow Lindbergh/
 
cafebocian.pl
Administracja
Wiadomość z ostatniej chwili. W dniu jutrzejszym odbędzie się całkowicie spontaniczne spotkanie naszej grupy.

Data: 03.03.2007
Godzina: 16:00
Miejsce spotkania: "Pręgierz" (przy koziołkach).

Spotkanie organizuje Ania i Sylwek i serdecznie zapraszają całą grupę. Wiadomo, że spontony są najlepsze więc niechaj nikt się nie waha czy przyjść .
Pozdrawiamy
Asia i Tomek
 
cafebocian.pl
Administracja
Mam nadzieję że dobrze się bawiliście. Mam nadzieję że Ania usprawiedliwiła naszą nieobecność
Dzisiaj upiekliśmy chleb wg przepisu, wyszedł i jest bardzo dobry, polecam
Do zobaczenia
 
cafebocian.pl
Administracja
PODSYÅ„AMY LINK STRONKI W RAMACH ODSTRESOWANIA I RELAKSU DLA PRZYSZÅ„YCH RODZÄ…CYCH....

POZDRAWIAMY

ANIA I SYLWEK
 
cafebocian.pl
Administracja
Fakt, uśmiałam się do łez jak to czytałam .
_________________
W promieniujących prostotą i opiekuńczością
pierwszych dniach po narodzinach dziecka
można jeszcze raz odkryć owo cudowne wrażenie,
że tych dwoje ludzi istnieje wyłącznie dla siebie.
/Anne Morrow Lindbergh/
 
cafebocian.pl
Administracja
No my też się zdrowo uśmialiśmy
Trzymajcie się wszyscy, nam (wg rozkładu) zostało 6 dni
 
cafebocian.pl
Administracja
Trzymamy za Was kciuki. Dajcie znać oczywiście jak już ta wiekopomna chwila nastąpi.
Pozdrowionka
Aśka, Tomek i Antoś
_________________
W promieniujących prostotą i opiekuńczością
pierwszych dniach po narodzinach dziecka
można jeszcze raz odkryć owo cudowne wrażenie,
że tych dwoje ludzi istnieje wyłącznie dla siebie.
/Anne Morrow Lindbergh/
 
cafebocian.pl
Administracja
Od wczoraj mamy w domu świętego . Tak powiedział ksiądz na chrzcie Antosia. Miejmy nadzieję, że jak najdłużej takim aniołkiem zostanie i nie obudzi się w nim
W sumie od naszego kursu minął już prawie miesiąc, więc pewnikiem niedługo usłyszymy o nowych Maleństwach.
Czekamy niecierpliwie na wieści cóż tam u Was.
Pozdrawiamy
Asia, Tomek i AntoÅ›
 
cafebocian.pl
Administracja
Co u Was? powiększyła się komuś rodzinka ??
 
cafebocian.pl
Administracja
u nas Milenka się w ogóle nie spieszy - ma już 6 dni po terminie i się nie pcha za to dzisiaj zasnęła w czasei KTG
 
cafebocian.pl
Administracja
Oto nasze maleństwo.
Sylwek i Ania



jestem Szymek urodziłem się o 2-34 dnia 21 marca, jestem z pod znaku barana!!!!!!!!
waże 3850 g i miałem maksa w punktacji APGARA
Pozdrawiamy.
Poród trwał 4 godziny.
 
cafebocian.pl
Administracja
Bardzo bardzo Wam gratulujemy!! i trzymamy kciuki za pierwsze kroki na ścieżce wychowywania Maluszka
 
cafebocian.pl
Administracja
Nasze gratulacje !!!!
widzę że baardzo się postaraliście aby nie było ryby
 
cafebocian.pl
Administracja
My oczywiście też przyłączamy się do gratulacji! Niech Szymonek rośnie zdrowo ku Waszej wielkiej radości!

A czy w pozostałych rodzinkach już bocian wylądował? Czekamy na wieści i pozdrawiamy.
Aśka Tomek i Antoś
 
cafebocian.pl
Administracja
Kochani, w nocy z środy na czwartek, a dokładnie 29.03 o godz. 00.44 urodziła nam się Milenka - słodkie dziewczę (ale z charakterem i zdrowymi płuckami ). Cieszymy się bardzo i już jutro mamy nadzieję uroczyście przywitać Panienkę w domu.

pozdrawiamy wszystkich i trzymamy kciuki za tych, co jeszcze przed tym szczęściem!
 
cafebocian.pl
Administracja
Gratulacje dla całej rodzinki!!! Duuuuużżżżoooo zdrówka dla Milenki i sił i cierpliwości dla rodziców .
Trzymajcie się zdrowo i koniecznie podeślijcie jakieś zdjęcia.
Pozdrawiamy
A&T&A
 
cafebocian.pl
Administracja
Serwus MÅ‚ode Mamy!
Czy znacie może jakieś sposoby na ulewanie??? Antoś od jakiś 2 tygodni zaczął jeszcze łapczywiej jeść (co już wydawało się niemożliwym do osiągnięcia - ale jak widać Polak potrafi ). No i właśnie od tego czasu zaczął bardziej ulewać. Odbijanie nawet 0,5h nie pomaga. Znaczy się często mu się odbije w tym czasie, ale i tak po odłożeniu do łóżeczka czeka nas ulewanie. Czy to może powinnam łączyć z moją dietą??? Jeśli macie jakąś wiedzę w tym temacie będę wdzięczna za wsparcie.
Pozdrawiam serdecznie
Aśka
 
cafebocian.pl
Administracja
GRATULUJEMY WAM NARODZIN MALUSZKA
DOBRA RADA NA DALSZÄ… DROGE ROZWOJU JANKA.
DUżO RADOśCI , MIńOśCI ITP......
A ON WAM SIę ODWDZIęCZY



POWODZENIA
SYLWEK I ANIA Z SZYMONKIEM
 
cafebocian.pl
Administracja
Witam!
Nasza rodzina powiększyła się 21 kwietnia o 6:43 o córeczkę Hanusię. Kruszynka ważyła 3300 i mierzyła 54 cm. Poza tym dostała 10 pkt w skali Apgara już w pierwszej minucie życia. Poród trwał w sumie 4 godziny ale rozwiązanie nastąpiło przez cesarskie cięcie. Maleństwo rozwija się prawidłowo i cieszy całą naszą rodzinę.
Pozdrowienia i gratulacje dla pozostałych Młodych Rodziców
Sylwia i Maciej z "ekspresowej" Szkoły Rodzenia
 
cafebocian.pl
Podziel się tym wątkiem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:
Przejdź do forum: