Strona główna logon.png
CafeBocian - Strona  Rodziców
Zobacz temat
CafeBocian - Strona Rodziców » MIĘDZY NAMI ABSOLWENTAMI SZKOŁY RODZENIA » MiÄ™dzy nami 2007
 Drukuj temat
Grupa Boćków od 2 marca do 28 kwietnia 2007
Administracja
Witamy serdecznie wszystkich !!!!!!

Mamy nadzieję że spotkanie w sobotę 12 stycznia nadal aktualne, bo nie możemy się już doczekać kiedy zobaczymy z naszymi bobaskami.

Nasz Marcelek ma już ponad 7 miesięcy.

Pozdrawiamy

Artur i Sylwia

P.S. Nie zapomnijcie zdjęcia w ramce.

cafebocian.pl
Administracja
Tak oczywiście spotkanie jest aktualne. My też nie możemy się doczekać. Potwierdzamy sobota 12 stycznia o 16.00.

Pozdrawiamy.

Jagoda i Rafał

PS
Zdjęcia dzieci w ramkach do powieszenia mile widziane.

cafebocian.pl
Administracja
Jeszcze raz dziekuję za wspólne spotkanie, było super zobaczyć razem te nasze kochane łobuziaki.

Prosiłbym w związku z moją sklerozą o podesłanie nam zdjęć na mój email: artur@garneczki.pl.
Umieszcze je też tu na forum.

Pozdrawiamy

Artur i Sylwia

cafebocian.pl
Administracja
A moje dziecko już bez butów na tych zdjęciach!!!! Było bardzo sympatycznie no i dzieciaki- fantastyczne
Szkoda tylko że nie wszyscy przyszli. Mam nadzieję, że zgodnie z ustaleniami uda nam się jeszcze spotkać.
Moje postanowienie po spotkaniu- piekę w weekend chlebek Zdecydowanie. Przypomniałam sobie jaki jest pyszny i tym razem już nie odpuszczę.

Pozdrowienia dla wszystkich!

cafebocian.pl
Administracja
koniecznie musimy się jeszcze spotkać
Agatko co do chlebka ,jak Ci poszło?mój niestety nawet kolrem nie przypominał oryginału,właśnie czekam na dodatkowe instrukcje od Rafała,moze następny wyjdzie lepiej
Artur jak tylko naprawimy kompa to prześlemy i nasze zdjęcia
Laurko i Marcelku dołączycie do nas na pływci?
ściskamy

cafebocian.pl
godivia
without a doubt selecting your maternity wedding ceremony gown to begin with you convey to the store the way you truly feel personally they may have the ability to suggest you which types empire line, sheath gown, total ball gown they have which can fulfill your preferences replica watches iwc . Also consider the materials imitation rolex . hublot replica watches Every single cloth offers some model on the gown replica rolex oyster datejust . cheapest rolex replica Your provider needs to be equipped to recommend you on possibilities readily available relying around the fashion you wish along with your finances. replica rolex gmt replica rolex watches Have got a distinct concept within your head regarding exactly how much you need to shell out and ensure the store is mindful of the. In the course of the choice of maternity wedding ceremony attire to make note of that a single must be really tender and comfy with that. If you're able to not obtain the

godivia
alain silberstein replica watches with its fitted silhouette, all-over ruching and scorching navy coloration replica gucci . The scoop neckline and somewhat beaded, thick straps give it an acceptable, advanced seem best for any marriage ceremony in almost any spot!Pair it with a few great fake rolex watch replica womens rolex copy rolex watches ? watches replica , equipment plus a contact of shiny lipstick and you are going to be willing to rejoice the evening absent using your newlywed good friends!They're just several merchandise thoughts for 3 wonderful events. iwc watch replica Peaches has 1000's of other available choices to aid you rejoice your friend's huge working day!
In search of that fantastic gown that is certainly captivating and straightforward but nonetheless emits magnificence to have on on your subsequent party? Seem no even further than Blush design C097!This stylish fashion certainly has that WOW influence!Design C097

Podziel się tym wątkiem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:
Przejdź do forum: