Tytuł: CafeBocian - Strona Rodziców :: Grupa "Czarnarodzin" od 20 czerwca do 22 sierpnia 2007

Dodane przez Administracja dnia 17/11/2010 23:17
#28

Hej Kochani, Smile

muszę Wam opowiedzieć co wczoraj przeżyłam. Zjadłam na obiad pierogi ,całkiem niewinnie.... nie z kapustą i grzybami, tylko te zwykłe, ruskie tylko podsmażane z cebulą. Mojej Biance nie smakowały nic a nic. To co przeżyłam przez kolejne 3 godziny to był koszmar.. mój brzuch tańczył w prawo i w lewo bez przerwy, ugniatała i kopała mnie wszędzie gdzie tylko popadnie i już zastanawiałam się czy nasza maleńka nie chce w jakiś cudowny sposób wydostać się na zwenątrz. Nie polecam pierogów !! Miałam straszne wyrzuty sumienia, że dostarczyłam małej tylu wrażeń !!

Z moją bezsennością nie jest tak źle dopada mnie tylko od czasu do czasu, gorzej z bólem nogi i bieganiem do toalety, w nocy wstaję czasem nawet 6-7 razy i to co godzinę.. a wiecie co znaczy wygramolić się z łóżka.

I jeszcze jedno... ostatnio często słyszę, że któraś z moich dalszych czy bliższych znajomych jest w ciąży. Chociaż jestem już zmęczona i chciałabym zobaczyc jak najszybciej moją Biankę to muszę przyznać, że zazdroszczę tym moim ciężarnym - przeżywanie ciąży i wszystkiego co z nią związane jest jeszcze przed nimi. Dla mnie to był cudowny okres. Teraz rozumiem dlaczego kobiety, szczególnie te które już mają dzieci zawsze "wzdychały" do ciężarnych...Chyba mnie już też to dopadło.

Aga trzymam kciuki !!!

pozdrawiam wszystkich serdecznie Basia